pl pl
“Celem marketingu jest poznanie i zrozumienie klienta tak dobrze,
że produkt lub usługa pasuje mu i sprzedaje się sama.”
Peter F. Drucker
Marketing & PR
Fight For Win doradza, jak zbudować, planować, przeprowadzać i oceniać strategie i kampanie marketingowe oraz PR

Fight For Win oferuje swoje usługi firmom, które chcą rosnąć na lokalnych rynkach oraz rozwijać się w krajach CEE. Mamy odpowiednie profesjonalne kontakty i zasoby, aby oferować nasze usługi w całej Środkowej i Wschodniej Europie.  

Współpracujemy z firmami, które chcą otrzymać świeżą i kreatywną ocenę swoich strategii marketingowych i PR albo oczekują zaprojektowania dla nich unikalnych kampanii marketingowych i PR.

Mamy kilkanaście lat doświadczenia w planowaniu, kreowaniu, zarządzaniu i ocenianiu strategii i kampanii marketingowych i PR– projektów wykonanych dla bardzo różnych branż działających w Polsce i w krajach CEE. Wiemy, jak właściwie ocenić Twoje obecne marketingowe i PR-owe podejście i procedury, a także jak uaktualnić je naszymi świeżymi pomysłami. Możemy też zbudować nowe strategie marketingowe i PR-owe, repozycjonować brand lub planować, przeprowadzać i oceniać udane kampanie marketingowe i PR-owe. Powiemy Ci też, jak dostać więcej od Twoich agencji (mediowych, reklamowych, PR, PA etc.).
Jesteśmy również wyspecjalizowani w rozwijaniu i optymalizowaniu program partnerskiego (affiliate program) dla naszych klientów. Wiemy, jak zaprojektować, zbudować i oceniać marketing partnerski. Wiemy też, gdzie i jak znaleźć dla naszych klientów wartościowych partnerów afilianckich.

Zajmujemy się również wymyślaniem, programowaniem i implementacją aplikacji mobilnych, które pozwolą naszym klientom komunikować się z użytkownikami swoich usług i produktów w nowy sposób.

Zawsze służymy naszym know-how i oferujemy najlepiej dopasowany pakiet rozwiązań oraz usług, które wyniosą Twoją firmę na jeszcze wyższy poziom.

Jeżeli zastanawiasz się nad kampanią marketingową lub PR w Polsce albo innym kraju CEE – wyślij swoje zapytanie na marketing@fightforwin.com

Jeżeli zastanawiasz się nad programem partnerskim w Polsce lub innym rynku CEE – wyślij swoje zapytanie na affiliate@fightforwin.com
HOME | O NAS | BUSINESS DEVELOPMENT | MARKETING & PR | DYSKRECJA | KARIERA | KONTAKT © 2017 All rights reserved