pl pl
“Najlepszym sposobem przewidzenia swojej przyszłości jest wykreowanie jej.”
Peter F. Drucker
Business development
Fight For Win jest unikalną agencją wyspecjalizowaną w pomaganiu zagranicznym firmom we wchodzeniu na polski rynek oraz na rynki innych krajów CEE i prowadzeniu biznesu w Europie Centralnej i Wschodniej. .

Możemy działać jako Twój lokalny team , zbudować Twój własny oddział albo po prostu znaleźć właściwe kontakty w Polsce lub innych krajach CEE. Możemy prowadzić Twój biznes jako agencja outsourcingowa raportująca regularnie do Twojej siedziby. Albo - możemy pomóc Ci zatrudnić lokalnych pracowników, znaleźć właściwe miejsce dla Twojego biura i pomóc w procesie rejestracji firmy.

Organizujemy przetargi i wybieramy dla naszych zagranicznych klientów lokalnych partnerów biznesowych, agencje, media, prawników, a nawet lobbystów. Mamy zawodowe kontakty , które pozwalają nam dostarczyć nasze usługi we wszystkich krajach CEE.

Jeżeli obecnie rozważasz, czy lub jak wejść na polski rynek lub do jednego z krajów CEE i zwiększyć swoje przychody , jesteś we właściwym miejscu.
Fight For Win została założona, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Mamy już ponad siedem lat doświadczenia w pomaganiu zagranicznym firmom we wchodzeniu na polski rynek.

Twój rozmiar nie ma znaczenia – wiemy, czego potrzebują korporacje, a czego chce start-up, aby z sukcesem rozpocząć prowadzenie biznesu w Polsce lub kraju CEE. Gwarantujemy, że dla każdego klienta mamy unikalne, szyte na miarę rozwiązania.

Wejście na rynek to zawsze tylko pierwszy krok w maratonie. A my jesteśmy wytrenowani i gotowi biec z Tobą do mety po zwycięstwo.

Jeżeli zastanawiasz się nad wejściem na polski rynek – wyślij swoje zapytanie na Poland@fightforwin.com

Jeżeli zastanawiasz się nad wejściem na rynki CEE – wyślij swoje zapytanie na CEE@fightforwin.com
HOME | O NAS | BUSINESS DEVELOPMENT | MARKETING & PR | DYSKRECJA | KARIERA | KONTAKT © 2017 All rights reserved