pl pl
“Nienawidzę mówić o indywidualnościach. Zawodnicy nie zdobywają trofeów,
drużyny wygrywają trofea, zespoły wygrywają trofea.”
Jose Mourinho
O NAS
Fight For Win została założona w Warszawie. Agencja zaczęła swoje działania w 2005 roku. Przez pierwsze lata Fight For Win oferowała swoje usługi rozwoju biznesu oraz marketingowe wyłącznie zagranicznym klientom zainteresowanym w wejściu na rynki CEE oraz reklamowania swoich usług i produktów w Polsce oraz w krajach CEE. Zmiana podejścia biznesowego nastąpiła w 2012 roku, kiedy Fight For Win podpisała pierwszą umowę B2B z klientem z Polski .

Misją Fight For Win jest dzielenie się know-how oraz doświadczeniem, jak również kreowanie nowych okazji marketingowych , aby nasi klienci wiedzieli i czuli, że otrzymują zawsze najwyższej jakości usługi .

Dzięki naszemu osobistemu sposobowi zatrudniania najlepszych ekspertów dla każdego projektu, nasza cena zawsze jest dopasowana do potrzeb i możliwości każdego klienta.
Fight For Win została założona przez Michała Rolińskiego – eksperta w dziedzinie marketingu i biznesu z ponad 12-letnim doświadczeniem w reklamie i public relations, zdobytym w wiodących polskich i europejskich korporacjach.

Kluczowe liczby: 

35% - udział w rynku jednego z naszych klientów w bardzo konkurencyjnej branży, przy budżecie marketingowym wynoszącym zaledwie 50% budżetu konkurencji.
+600 – liczba zarządzanymi wartościowymi partnerami online współpracującymi z jednym z naszych klientów w programie partnerskim.
+100 000 000 – liczba kontaktów z prowadzoną przez nas komunikacją marketingową dla naszych klientów (nie liczymy emaili, outdoor, TV ani radiowych kampanii!)
HOME | O NAS | BUSINESS DEVELOPMENT | MARKETING & PR | DYSKRECJA | KARIERA | KONTAKT © 2017 All rights reserved